Trina Solar TSM-625NEG19RC.20 Vertex N 625W Glas-Glas Bifazial
Available on request!
früher
Save
19%
Excl.
shipping
Lieferzeit: 2 Wochen
Available on request!
Share this product with your friends
Share
Share
Pin it
Product Details
Marke:
Trina Solar
Module Efficiency::
23,3 %
Dimension::
2382 x 1134 x 30 mm
Weight::
33,1 Kg
Show More
You May Also Like
Avaiiable on request
Trina Solar TSM-445NEG9R.28 Vertex S+ 445W Glas-Glas
Lieferzeit 1-2 Wochen
früher
Save 7%
Excl.
shipping
Marke: Trina Solar
Module Efficiency:: 22,3 %
Dimension:: 1762 x 1134 x 30 mm
Add to Cart
Avaiiable on request
Trina Solar TSM-450NEG9R.28 Vertex S+ 450W Glas-Glas
Lieferzeit 1 Wochen
Save 4%
Marke: Trina Solar
Module Efficiency:: 22,5 %
Trina Solar TSM-455NEG9R.28 Vertex S+ 455W Glas-Glas
Lieferzeit: 1-2 Wochen
Save 20%
Module Efficiency:: 22,8 %
Limitiertes Angebot!
Trina Solar TSM-460NEG9R.28 Vertex S+ 460W Glas-Glas
Lieferzeit: 2 Wochen
Module Efficiency:: 23 %