Trina Solar TSM-625NEG19RC.20 Vertex N 625W Glas-Glas Bifazial
Available on request!
früher
Save
19%
Excl.
shipping
Lieferzeit: 2 Wochen
Available on request!
Share this product with your friends
Share
Share
Pin it
Product Details
Marke:
Trina Solar
Module Efficiency::
23,3 %
Dimension::
2382 x 1134 x 30 mm
Weight::
33,1 Kg
Show More
You May Also Like
Avaiiable on request
Trina Solar TSM-445NEG9R.28 Vertex S+ 445W Glas-Glas
Lieferzeit 1-2 Wochen
früher
Save 7%
Excl.
shipping
Marke: Trina Solar
Module Efficiency:: 22,3 %
Dimension:: 1762 x 1134 x 30 mm
Add to Cart
Avaiiable on request
Trina Solar TSM-450NEG9R.28 Vertex S+ 450W Glas-Glas
Lieferzeit 1 Wochen
Save 4%
Marke: Trina Solar
Module Efficiency:: 22,5 %
Trina Solar TSM-455NEG9R.28 Vertex S+ 455W Glas-Glas
Lieferzeit: 1-2 Wochen
Save 20%
Module Efficiency:: 22,8 %
Limitiertes Angebot!
Trina Solar TSM-460NEG9R.28 Vertex S+ 460W Glas-Glas
Lieferzeit: 2 Wochen
Module Efficiency:: 23 %
Add to Cart
Limitiertes Angebot!
SOLAX X3-Hybrid G4 Inverter 12.0 D 12KW
Marke: SOLAX
Dimension:: 199 x 503 x 503 mm
Weight:: 30 Kg
Pylontech Hochvolt-Batteriespeicher Force H3 25,60 kWh
Marke: Pylontech
Dimension:: 540 x 350 x 1040 mm
Weight:: 209 Kg
1 pcs. left!
Midea Breezeless E 9 Split Klimaanlage
Save 40%
Marke: Midea
Dimension:: 270 x 720 x 495 mm
Weight:: 31,8 Kg
Verfügbar! Preis auf Anfrage
Sigenergy Sigen Energy Controller 12.0 TP
Marke: Sigenergy
Dimension:: 700 x 260 x 300 mm